Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod Blog Smart zrcadla Artalo: Technologie a design pro Váš domov

Smart zrcadla Artalo: Technologie a design pro Váš domov

V digitální éře, kde technologický pokrok ovlivňuje každodenní život, se i tradiční prvky našich domovů postupně proměňují v inteligentní zařízení. Jedním z takových inovativních prvků, který nenápadně spojuje funkčnost se špičkovou technologií, jsou chytrá zrcadla. Tato moderní zrcadla vykročila za hranice svého klasického účelu a stala se multifunkčními centry v našich koupelnách.

První chytré zařízení ve Vaší domácnosti!

Smart zrcadla Artalo nejsou jen obyčejnými zrcadly; jsou to chytrá zařízení, která přinášejí technologie přímo do Vašeho domova. Tato zrcadla využívají nejnovější inovace ke zlepšení každodenního života, a to spojením pohodlí, stylového designu a přizpůsobitelných funkcí. Zpříjemněte si chvíle u zrcadla poslechem hudby nebo oblíbeného podcastu, zhlédnutím filmu nebo třeba přečtením ranních novinek a korespondence.

SMART zrcadlo splňuje hned několik požadavků moderního života:

  • Perfektní pohled do zrcadla, díky LED osvětlení
  • Stylový doplněk do Vašeho interiéru
  • Efektivní využití času u zrcadla
  • Uživatelské pohodlí pro celou rodinu

Všechny aplikace na jednom místě

Poslechněte si hudbu nebo Váš oblíbený podcast na Spotify, pusťte si další díl seriálu na Netflixu, inspirujte se při líčení make-up tutoriálem na Youtube nebo pusťte dětem krátkou pohádku na Disney+ při čištění zubů. Využívejte mnoho dalších aplikací, které Google Play nabízí a užijte si chvíle před zrcadlem naplno!

Klíčové vlastnosti Smart zrcadel Artalo

Dokonalé LED Osvětlení:

Každé smart zrcadlo je vybaveno LED osvětlením, které poskytuje jasné a rovnoměrné světlo, ideální pro kosmetické úkony, holení nebo úpravu účesu. Osvětlení zaručuje, že je každý detail Vaší tváře viditelný bez stínů nebo zkreslení. V nabídce najdete několik typů osvětlení, od základních, po silnější PHILIPS LED. Nově nabízíme osvětlení Power LED (COB), díky kterému bude zrcadlo osvětleno rovnoměrně bez viditelných bodů led diod. Toto osvětlení se pyšní CRI (Color Rendering Index): 90 Ra.

Integrovaný SmartPanel nebo SmartScreen:

Do zrcadel instalujeme dva druhy chytrých panelů, a to 10,4” SmartPanel od Samsungu nebo 10” SmartScreen + Google chromecast. Záleží na Vašich preferencích, jaký typ smart zařízení Vám bude více vyhovovat.

Transparentnost a čistý obraz smart zařízení:

Oblast zrcadla, kde je umístěno chytré zařízení, je naprosto transparentní, navíc díky technologii PLS uvidíte na obrazovku ze všech možných úhlů.

Bluetooth konektivita a externí reproduktory:

Zrcadlo je vybaveno bluetooth reproduktorem pro vysoce kvalitní zvukový výstup a nabízí možnost připojení externích reproduktorů pro ještě lepší zážitek. To je ideální pro poslech hudby nebo podcastů během pobytu v koupelně.

Jak smart zrcadla zlepšují každodenní život?

Pohodlí a úspora času:

Ranní přípravy jsou efektivnější, když můžete zkontrolovat počasí, číst novinky nebo sledovat dopravní situaci přímo na zrcadle, během Vašich příprav na nový den.

Zábava a učení pro děti:

Díky možnosti přehrávat Disney+ mohou Vaše děti sledovat vzdělávací videa nebo pohádky, a to nejen během čištění zubů, což promění každodenní rutinu v zábavnou aktivitu.

Design a elegance:

Každé smart zrcadlo je navrženo tak, aby bylo nejen funkční, ale i esteticky přitažlivé. Moderní design doplňuje jakýkoliv interiér a stává se centrálním prvkem každé místnosti.

Inspirace na dosah ruky:

S přístupem k Pinterestu přímo na zrcadle můžete snadno sledovat tutoriály krok za krokem pro účesy nebo makeup, což je ideální pro zkoušení nových vzhledů.

Závěr

Smart zrcadla Artalo jsou více než jen zrcadla; jsou to brány do světa moderních technologií, které Vám každý den usnadní život - od ranních příprav po večerní relaxaci. Tyto inovativní kousky Vám otevřou dveře k novým způsobům zábavy, učení a inspirace, a to vše přímo ve Vašem domově. S chytrými zrcadly Artalo se Vaše koupelna stane nejen místem péče o sebe, ale i prostředím pro plnohodnotné digitální zážitky, které Vám obohatí každý den. Otevřte nový svět možností, který chytrá zrcadla přinášejí.

Nabídka našich SMART zrcadel >>

Zpět na přehled

Nahoru