Hledat
Menu

Reference

Přečtěte si hodnocení našich zákazníků

Krásné zrcadlo se všemi možnými vychytávkami, jsme moc spokojeni. A
Anonym Ověřený zákazník
Dlouho jsme hledali nějaký atypický tvar zrcadla a zde jsme narazili na celkem širokou nabídku tvarů. Navíc za nás velké plus, že se jedná o českou výrobu! Doporučuji.
Libor Hajda Zákazník Artalo.cz
Vstricnost.mila obsluha.mile nas privital pan .poradil.velmi ochotny.vysel vstric.
Vice takovych lidi.
Anonym Ověřený zákazník
Se zrcadly jsme spokojeni. Kvalitní provedení, skvělá komunikace. Objednali jsme dvě zrcadla, do koupelny a do chodby a obě perfektní.
Jana Malecová Ověřený zákazník
Zrcadlo dorazilo velmi dobře zabalené. Vš ok!
Ondřej Jucha Zákazník Artalo.cz
S LED zrcadlem je spokojená celá naše rodina. Líbí se nám originální design zrcadla a hojně využíváme Bluetooth k poslouchání podcastů nebo hudby. Doporučujeme!
Alice Kalinová Zákazník Artalo.cz
Precizně zabalené zrcadlo,jako v peřince
Anonym Ověřený zákazník
Spokojenost na 100%, dobrá komunikace před koupí. Zrcadlo dorazilo za týden, perfektně zabaleno a vše plně funkční. Mohu doporučit.
David Ryšavý Zákazník Artalo.cz
Nádherné zrcadlo za dobrou cenu. Trochu vyšší cena se odvíjí od kvality provedení. Zrcadlo bylo dobře zabalené a montáž nebyla složitá. Objednali jsme si zrcadlo i s hodinami a kosmetickým zvětšovacím zrcátkem, žena je spokojená. Mockrát děkujeme
David Dušík Ověřený zákazník
Nebyla nám jasná montáž. Ale vše jsme vyřešili přes email. S nákupem jsem spokojená, zrcadlo je kvalitně zpracované. Trochu delší doba dodání, ale stojí to za to.
Martina Vesová Zákazník Artalo.cz
Museli jsme se vypořádat s místem v naší koupelně, takže jsme ocenili variabilitu nabízených rozměrů. LEDky dobře osvětlují koupelnu. Zvolili jsme neutrální barvu a připlatil jsem za Philips LED.
Tomáš Matuška Ověřený zákazník
+ Hezké designové zrcadlo
- Osvětlení zrcadla
Anonym Ověřený zákazník
Vše proběhlo v pořádku, oceňuji možnost konfigurace zrcadla. Zboží dorazilo včas, o všem jsem byl informován. Velmi dobré zabalení, klobouk dolů.
Václav Hudec Zákazník Artalo.cz
pěkné a přehledné stránky
kop.tomik Ověřený zákazník
Rychlá domluva po telefonu, možnost zvolit si rozměr zrcadla a zadní kryt zrcadla v barvě, kterou potřebujeme do koupelny. Zrcadla se zadním krytem skoro nikde nemají. Dodaný produkt splňuje naše představy.
Martina Moravcikova Zákazník Artalo.cz
+ web.stránky a rychlost vyřízení
Anonym Ověřený zákazník
Na zrcadlo jsme si nechali namontovat i topnou rohož a jsem spokojená. Nevím, zda to je tím, ale zrcadlo nemusím tak často leštit. S výběrem jsem spokojená.
Zuzana Dostálková Zákazník Artalo.cz
Kvalitní zboží a rychlé dodání
Anonym Ověřený zákazník

Ukažte nám Vaše nové zrcadlo

Budeme rádi, když se nám pochlubíte Vaším nainstalovaným zrcadlem. Fotky nám, prosím, posílejte na e-mail: customers@artalo.com. Pří sdílení na sociálních sítích nezapomeňte příspěvek doplnit o #Artalo nebo nás označte @artalo_com.

Nahoru