Hledat
Menu
5 doplňků
Výroba na míru
Prémiová kvalita
Doprava zdarma

První chytré zařízení ve Vaší domácnosti!

Užívejte si naplno pohodlí se SMART zrcadlem, které je symbolem praktičnosti, aktuálního designu a moderní technologie. SMART zrcadlo promění Váš interiér v nový a stylový prostor. Zpříjemněte si chvíle u zrcadla poslechem hudby nebo oblíbeného podcastu, zhlédnutím filmu nebo třeba přečtením ranních novinek a korespondence. Revoluční spojení dokonalého zrcadla s nejnovější technologií.

SMART zrcadlo splňuje hned několik požadavků moderního života:

  • Perfektní pohled do zrcadla, díky LED osvětlení
  • Stylový doplněk do Vašeho interiéru
  • Efektivní využití času u zrcadla
  • Uživatelské pohodlí pro celou rodinu

Všechny aplikace na jednom místě

Poslechněte si hudbu nebo Váš oblíbený podcast na Spotify, pusťte si další díl seriálu na Netflixu, inspirujte se při líčení make-up tutoriálem na Youtube nebo pusťte dětem krátkou pohádku na Disney+ při čištění zubů. Využívejte mnoho dalších aplikací, které Google Play nabízí a užijte si chvíle před zrcadlem naplno!

Jaké SMART zrcadlo vybrat?

Nabízíme několik designů zrcadel v kombinaci s chytrým panelem. Do zrcadel instalujeme dva druhy panelů, a to SmartPanel (Samsung) nebo SmartScreen (Google chromecast). Každý produkt nabízí jiné možnosti, záleží na Vašich preferencích. Pro porovnání se podívejte na naši tabulku.

Posuňte relax v koupelně o úroveň výš

Dopřejte si maximální relax po dlouhém dni se SMART zrcadlem. Horká koupel a oblíbený seriál? Luxus, který Vám umožní naše zrcadlo. Na SMART zrcadle do koupelny můžete využívat Vaše oblíbené streamovací služby, jako například Netflix a užívat si odpočinek naplno! Pohodovou atmosféru naladíte i oblíbeným playlistem, kde máte uložené výběry songů a podcastů. Vychutnejte si koupelnový rituál a věnujte čas samy sobě.

Čištění zoubků už jen jako zábava!

Proměňte neoblíbenou rutinu v zábavnou činnost. Díky možnosti přehrávání krátkých pohádek nebo vzdělávacích videí přímo na smart panelu v zrcadle, bude čištění zoubků motivující aktivitou. Naše chytré zrcadlo vytváří prostředí, které děti vtahuje do procesu péče o své zuby a zároveň je může učit důležitosti správné ústní hygieny. S naším chytrým zrcadlem se čištění zoubků u dětí stává nejen povinností, ale také příjemným zážitkem plným zábavy a radosti. Využít můžete například aplikaci Disney+.

Ranní start v koupelně

Buďte v obraze. Využijte ranní čas v koupelně před zrcadlem k získání aktuálních informací ze světa. Poslechněte si ranní zprávy a události přímo z Vašeho zrcadla na Vaší oblíbené streamovací platformě nebo si přečtěte novinky například na platformě X. Pokud se chcete dobře naladit, zaposlouchejte se do oblíbených songů, které nastartujou dobrou náladu. Spojte příjemné s užitečným – získejte čerstvé informace, zatímco se připravujete na nový den. 

100% odpočinek při selfcare

Jste vyčerpaná po náročném dni? SMART zrcadlo pro Vás bude tím pravým společníkem při večerní selfcare. Dokonalé odlíčení při poslechu relaxační hudby. Na Spotify platformě najdete mnoho playlistů, které navodí tu správnou pohodovou Spa atmosféru. Díky možnosti regulace osvětlení LED zrcadla docílíte ideálních světelných podmínek, které zrovna potřebujete. SMART zrcadlo se postará o ideální prostředí pro Vaši krásu.

Hvězdný účes a dokonalý makeup

Navštěvují Vás zákaznice s jasnou představou nového střihu nebo makeupu? Vše můžete pohodlně zkonzultovat a prohlédnout inspiraci přímo ve SMART zařízení, které je zabudované v zrcadle. Skvěle Vám k tomu poslouží například aplikace Pinterest. Při práci už můžete pouštět písníčky, nebo známé fimy či seriály. Nemusíte být ale majitelka vlasového salónu nebo makeup artistka, abyste ocenila naše SMART zrcadlo. Dokonalý makeup vykouzlíte díky tutorialu na Youtube. Líčení a česání se tak stane zábavnou činností.

SmartPanel nebo SmartScreen?

SmartScreen with Google Chromecast

Streamujte hudbu a videa přes Chromecast Google TV do integrované 10” SmartScreen obrazovky v zrcadle Artalo. Aktivace Smart zařízení Vám zabere jen několik minut pomocí Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. SmartScreen poté můžete obsluhovat ovladačem, (který dodáváme v sadě se zrcadlem) a jednoduše spouštět služby, jako je Netflix, HBO GO, YouTube či Spotify. Spoustu dalších aplikací lze jednoduše stáhnout na Google Play. Chromecast lze také ovládat pomocí Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Zrcadlo je vybavené integrovaným bluetooth reproduktorem, také je možnost připojení extérních reproduktorů. Plocha zrcadla v oblasti SmartScreen obrazovky je naprosto transparentní, takže uvidíte čistý obraz. Smart zařízení vyžaduje neustále napájení. Pokud si tedy vyberete možnost přímého zapojení zrcadla do elektřiny, je třeba pro něj zajistit další stálý zdroj elektřiny.

SmartPanel Samsung

Užívejte si všechny dostupné aplikace na Google Play v integrovaném 10,4” Smart panelu Samsung s kvalitním bluetooth reproduktorem v zrcadle Artalo. Poslouchejte hudbu, sledujte filmy a seriály nebo si ráno přečtěte čerstvé zprávy. SmartPanel má operační systém Android a Full HD displej s rozlišením 2000 × 1200 px. K zrcadlu se Smart panelem dodáváme Samsung Pen, kterým můžete panel pohodlně ovládat. Díky technologii PLS uvidíte na obrazovku ze všech možných úhlů, navíc je plocha zrcadla v oblasti SmartScreen obrazovky naprosto transparentní, takže uvidíte čistý obraz. Smart zařízení vyžaduje neustále napájení. Pokud si tedy vyberete možnost přímého zapojení zrcadla do elektřiny, je třeba pro něj zajistit další stálý zdroj elektřiny.

Specifikace SMART panelů

Parametr Samsung SmartPanel SmartScreen with Google Chromecast
Výrobce Samsung Google - Chromecast
Velikost obrazovky 10,5" 10"
Rozlišení 2000 × 1200px (Full HD) 1280 × 800px (HD)
Reproduktory Integrované v zrcadle i v tabletu,
možnost připojení externích reproduktorů
Integrované v zrcadle,
možnost připojení externích reproduktorů
Ovládání Stylus Pen (součástí sady), dotyk, 
přes aplikaci Samsung Flow
Ovladač (součástí balení), smartphone, hlas
Zapínání Ovládací lišta (on/off a hlasitost) na boku zrcadla,
včetně magnetické lišty na uchycení Penu
Ovladač
Hlasové příkazy
Přední kamera ✓ (možnost zakrytí)
Wifi
Bluetooth
SIM
Dostupnost aplikace Aplikace podporované systémem Android Aplikace podporující Chromecast 4
Systém Android Chromecast 4 (Android TV)
Vnitřní paměť 64 GB 8 GB
Paměť RAM 4 GB 2 GB
Připojení externích reproduktorů
Napájení Stálé napájení, samostatný kabel Stálé napájení, samostatný kabel
Zrcadlení Pouze s Android Pouze s Android
Smartphone propojení Aplikace Google Home, Google TV,
Samsung Flow
Aplikace Google Home, Google TV

Prozkoumejte naši nabídku SMART zrcadel

Váháte s výběrem? Rádi Vám pomůžeme. Kontaktujte nás:

 

info@artalo.cz

Nahoru